O mnie

Fotograf Pyrzyce

Poznajmy się :)

 
Nazywam się Marcin Balcerzak.
Fotografia jest obecnie moją największą pasją, a od momentu gdy założyłem firmę fotograficzną zaliczam się do tych, dla których praca jest przyjemnym wyzwaniem i wielką przyjemnością.
Robiąc zdjęcia szukam emocji, szukam tego co prawdziwe i szczere a tym samym piękne w swojej prostocie, nie przepadam za sztucznym tłem, zdecydowanie bardziej wolę wiosenny, letni plener połączony z sympatyczną rodzinką.
Robienie zdjęć to dla mnie próba uchwycenia tych chwil, które szybko przemijają; to zatrzymanie w obiektywie różnych momentów i uczuć pożądanych przez każdego z nas, a zarazem jakże ulotnych.
Do każdego z kim mam przyjemność współpracować podchodzę bardzo indywidualnie, każda para, każda rodzina jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Sesja ma być przede wszystkich świetną zabawą. Na jej czas stanę się waszym osobistym paparazzi, kumplem, który ma w rękach aparat.

Fotograf Marcin Balcerzak - obszar działalności: Pyrzyce, Szczecin, Gorzów, Gryfino, Goleniów - Zachodniopoorskie

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności